Інститут екуменічних студій УКУ отримав подяку від Вселенського Патріарха Варфоломія

18.12.2018 22:29 0

Інститут екуменічних студій УКУ отримав подяку від Вселенського Патріарха Варфоломія

У Римі відбулася презентація італійського перекладу книги «Йосиф Сліпий. Спомини». З нагоди цієї події президент Інституту екуменічних студій Українського католицького університету (УКУ) отець Іван Дацько подарував Вселенському патріархові Варфоломієві примірник видання, повідомили РІСУ в Інституті Екуменічних студій.

15 грудня 2018 року отець-доктор отримав подячного листа від Варфоломія, у якому зокрема йдеться: «Повернувшись до нашого Преподобного і Святого Центру тут, у історичному Престолі Константинополя, ми пишемо Вам, щоб висловити нашу сердечну вдячність і похвалу за нещодавно опубліковані Спомини Йосифа Сліпого, котрі Ви ласкаво подарували нам. Згадуючи наш візит до монастиря Бозе, ми завжди будемо пам'ятати цей ваш вдумливий жест - щирий вияв Вашої поваги до нас. Благословенного Вам Різдва, сповненого всякого добра та досконалих дарів з небес, і хай Різдво Господа буде для Вас особистим джерелом духовного оновлення.
В Україні книгу публікували у трьох виданнях, триває робота над підготовкою англійського видання «Споминів».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/73961/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сеть магазинов качественных тканей и фурнитуры Лучшие наручные часы Виробник «Valeotrikotage» ознайомить вас з чотирма перевагами дитячого трикотажу Gotslot - яркие автоматы и их полное описание Как найти работу моряку?

Публикации