Ізраїль дозволив християнам зі Смуги Гази відвідати Єрусалим і Вифлеєм на Різдво

24.12.2019 3:22 0

Ізраїль дозволив християнам зі Смуги Гази відвідати Єрусалим і Вифлеєм на Різдво

Ізраїль скасував своє попереднє рішення і дозволить християнам зі Смуги Гази поїхати в Єрусалим і на Західний берег на Різдво. Про це повідомляє Радіо Свобода.

COGAT, ізраїльське відомство з питань оборони, яке відповідає за цивільні справи палестинців, 22 грудня заявило, що дозволи будуть видаватися «виходячи з міркувань безпеки і без огляду на вік».

Ізраїль жорстко обмежує переміщення зі Смуги Гази, підконтрольної «Хамасу», ісламістській групі, яку ізраїльтяни вважають терористичною організацією.

COGAT раніше заявляв, що християнам дозволять виїжджати за кордон, але заборонять їхати в Ізраїль чи на окупований Західний берег. Але 22 грудня агентство оголосило у Twitter, що його «директор розширив спрощення для подорожей християнському населенню Гази на Різдво».

Християнські лідери Єрусалиму засуджували заборону на в'їзд.

Єрусалим, Вифлеєм, Назарет та інші святі міста приваблюють тисячі паломників кожного сезону свят.

Із близько двох мільйонів людей, що живуть у Газі – приблизно тисяча є християнами. «Хамас» вважає християн захищеною меншиною, але ісламські екстремісти протягом багатьох років нападали на них. Багато хто з християнської громади був змушений емігрувати.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/78283/

Следующая новость
Предыдущая новость

Что дают курсы массажа и чему можно обучиться? ВулканБет казино — что может предложить лидер рынка? Проектування будівель від фахівців Самый большой выбор напольных покрытий со скидками На Тернопільщині освятили найбільшу вишивану карту України

Публикации