Івано-Франківські греко-католики подарували учасникам АТО обладнання для започаткування бізнесу

23.07.2018 18:25 3

Івано-Франківські греко-католики подарували учасникам АТО обладнання для започаткування бізнесу

“Церква завжди допомагає людям, які опинилися у складних ситуаціях. Це є невеличка частина нашої допомоги, але наданий час ми допомогли навчанням. Обладнання ми будемо видавати протягом місяця. Загалом, близько 37 учасників отримають устаткування”, – розповів директор БФ “Карітас Івано-франківськ УГКЦ” Володимир Чорній.
Учасників, які пройшли дводенний тренінг нагородили сертифікатами. Отриманню грантів передувало навчання – тренінги та консультації. Серед тих, хто успішно захистили бізнес-плани, є й внутрішньо переміщені особи, й учасники АТО, і місцеві мешканці.
“За освітою я вчителька хімії. Мій проект пов’язаний з репетитерством, він програмований як онлайн-освіта. Тому, я допомагаю дітям із різними задачами та рівняннями”, – розповіла учасниця проекту та переселенка Інна Денисова.
Також учасників проекту нагородили грамотами.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные кеды Converse Букмекерская контора, которая предоставляет выгодные условия Играть в онлайн казино Reel Emperor Эффективная реклама на улицах Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ

Публикации