Івано-Франківськй митрополит УГКЦ відвідав важкохворих людей

13.02.2018 16:03 3

Івано-Франківськй митрополит УГКЦ відвідав важкохворих людей

Митрополит Володимир та директор франківського "Карітасу" отець Володимир Чорній поспілкувалися з хворими, побажали сил та Божого благословення. Підопічні також отримали продукти харчування та засоби догляду.
Владика зустрівся з Риммою Мезенцевою, яка після невдалої операції прикута до ліжка вже 18 років. Жінці зараз 92 роки. Діти живуть окремо, навідуються рідко, тому за жінкою доглядає сусідка. Римма згадує молоді роки та показує фотографії. Жінка родом з Росії та все свідоме життя прожила в Івано-Франківську. Єдине, про що шкодує, що так і не вивчила добре українську, а от українських пісень співає залюбки.
У Старому Лисці владика відвідав ще одного підопічного "Карітасу". Богдан Місько прикутий до ліжка після автокатастрофи. За чоловіком доглядає дружина. Подружжя вдячне працівникам "Карітасу" за допомогу та підтримку.
Франківський "Карітас" опікується важкохворими людьми Івано-Франківська та області. Кожного тижня хворих відвідує патронажна медсестра і щомісяця приїжджає бригада у складі лікаря, медсестри, соціального працівника, психолога та духівника. "Карітас" також підтримує родичів хворих – проводяться психотерапевтичні заняття, розмови з духівником, спільні молебні. З початку 2018 року до "Карітасу" вже звернулися 90 людей, що потребують паліативної допомоги.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму Приметы на свадьбу что можно что нельзя Лотерея Космолот - лучшие онлайн развлечения на ptclick.com.ua Вулкан казино — развлечения для каждого

Публикации