Івано-Франківським п'ятидесятникам пригадали, чим вони відрізняються від католиків

25.10.2017 13:43 12

Івано-Франківським п'ятидесятникам пригадали, чим вони відрізняються від католиків

Організатори подякували Івано-Франківському територіальному центру соціального обслуговування, працівники якого допомогли зорганізувати добру сотню стареньких людей.
Після привітання старшого пастора церкви, єпископа Юрія Веремія і його молитви за учасників заходу програма зустрічі була спланована так, щоб послужити гостям смачною їжею і концертною програмою, а також надати їм можливість поділитися своїм життєвим досвідом і навіть заспівати.
Учасниця зустрічі підійшла до однієї з організаторів і сказала: «Якось на запитання, чим, на його думку, євангельська церква відрізняється від католицької, Любомир Гузар відповів: «Ми запрошуємо людей до церкви. А в них церква йде до людей. І цьому нам треба вчитися і вчитися». Ваша церква йде до людей. І ми вам за це дуже вдячні».
Одна з гостей, психоневролог за фахом, зазначила, що була приємно здивована відвертими та щирими словами пастора-євангеліста Івано-Франківської церкви Геннадія Ліптуги. Мовляв, у світі не заведено бути такими відвертими – цим одразу ж хтось скористається. Але церква – це інший світ, світ Божої любові і турботи. Тому тут можна бути щирим, тут тебе люблять, підтримають і завжди допоможуть.
Дуже припали стареньким до вподоби пісні у виконанні гурту «Тільки віруй» (Олег Гиляка, Олександр Макогон). І коли наприкінці пресвітер Петро Вернигора запитав, чи хотіли б вони мати ще таку зустріч, пролунало одностайне «так». На його пропозицію так само одностайно помолилися за організаторів зустрічі і за кухарів, які подбали про смачну гостину.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественной спортивной одежды от известных мировых брендов Быстрая доставка вкусной еды на дом Мінкульт закликає УПЦ пояснити чергову співпрацю її митрополита з владою "ЛНР" Реле напряжения, защита электроприборов. Где и как можно быстро получить медицинскую справку 026/у?

Публикации