Івано-Франківська семінарія УГКЦ провела турнір з шахів, а на Львівщині визначили кращих греко-католицьких священнослужителів-тенісистів

15.11.2017 12:17 15

Івано-Франківська семінарія УГКЦ провела турнір з шахів, а на Львівщині визначили кращих греко-католицьких священнослужителів-тенісистів

На початку турніру до присутніх звернувся прот. д-р Андрій Чорненко, віце-ректор, а після спільної молитви благословив шахістів на хорошу гру.
Завдяки цьому турніру семінаристи мали змогу продемонструвати свої спортивно-інтелектуальні навички. У змаганнях брали участь студенти з I,II, III,VI, курсів.
8 листопада відбувся груповий етап турніру, а фінал планують провести трохи згодом.
«Гра в шахи, – як вважають її організатори, - це добра нагода провести вільний час з користю, бо ця гра покращує діяльність мозку, розвиває пам’ять і логічне мислення, концентрацію уваги та волю до перемоги. Шахова партія – це модель життя, можливо дещо спрощена. Тобто все, що є в житті, є в шахах — усі відносини, всі риси характеру: воля, здатність мислити, ухвалювати рішення, відповідальність тощо.»
Організатори турніру побажали усім учасникам наснаги, позитивних емоцій, волі до перемоги, а найважливіше, пам’ятати про олімпійський принцип: «Головне участь, а не перемога».

Напередодні, 7 листопада, з благословення владики Тараса (Сеньківа), єпарха Стрийського, у Стрию Львівської області відбувся V щорічний відкритий турнір з настільного тенісу серед священнослужителів УГКЦ на кубок Стрийської єпархії.

Івано-Франківська семінарія УГКЦ провела турнір з шахів, а на Львівщині визначили кращих греко-католицьких священнослужителів-тенісистів Захід був присвячений 17-й річниці з часу утворення єпархії. Змагання організував Відділ душпастирства спорту УГКЦ. У них взяли участь священики, які представляли Львівську архієпархію та Стрийську єпархію, а також добродійка Марта Гусак із Львівської архієпархії.
Перед початком поєдинку учасників поблагословив владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії, який у своєму привітанні побажав усім успіхів та заохотив і надалі через заняття спортом проширювати християнські цінності і голосити Євангеліє Христове, особливо серед дітей і молоді. Після спільної молитви, владика Богдан розпочав турнір, виконавши символічну першу подачу.
Після розминки та ознайомлення з правилами турніру учасники були поділені на дві підгрупи. Під час гри священики демонстрували високу майстерність і технічну підготовку. Після напруженої боротьби, за відповідною схемою змагань було визначено переможців трьох призових місць. Ними стали:
І місце – о. Орест Мельник, адміністратор парафії с. Плугів (Поморянський деканат, Львівська архієпархія);
ІІ місце – о. Олег Кобель, адміністратор парафії с. Кавське (Стрийська єпархія);
ІІІ місце – їмость Марта Гусак (Львіська архієпархія).
По завершенні церемонії нагородження переможців і призерів змагань, учасники подякували Богу за успішно проведений турнір.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов Где взять справку от гинеколога? Ручные сканеры штрих-кодов уже в твоем городе Взять кредит онлайн в Украине Выбор способа печати этикеток

Публикации