Івано-Франківська семінарія УГКЦ провела турнір з шахів, а на Львівщині визначили кращих греко-католицьких священнослужителів-тенісистів

15.11.2017 12:17 15

Івано-Франківська семінарія УГКЦ провела турнір з шахів, а на Львівщині визначили кращих греко-католицьких священнослужителів-тенісистів

На початку турніру до присутніх звернувся прот. д-р Андрій Чорненко, віце-ректор, а після спільної молитви благословив шахістів на хорошу гру.
Завдяки цьому турніру семінаристи мали змогу продемонструвати свої спортивно-інтелектуальні навички. У змаганнях брали участь студенти з I,II, III,VI, курсів.
8 листопада відбувся груповий етап турніру, а фінал планують провести трохи згодом.
«Гра в шахи, – як вважають її організатори, - це добра нагода провести вільний час з користю, бо ця гра покращує діяльність мозку, розвиває пам’ять і логічне мислення, концентрацію уваги та волю до перемоги. Шахова партія – це модель життя, можливо дещо спрощена. Тобто все, що є в житті, є в шахах — усі відносини, всі риси характеру: воля, здатність мислити, ухвалювати рішення, відповідальність тощо.»
Організатори турніру побажали усім учасникам наснаги, позитивних емоцій, волі до перемоги, а найважливіше, пам’ятати про олімпійський принцип: «Головне участь, а не перемога».

Напередодні, 7 листопада, з благословення владики Тараса (Сеньківа), єпарха Стрийського, у Стрию Львівської області відбувся V щорічний відкритий турнір з настільного тенісу серед священнослужителів УГКЦ на кубок Стрийської єпархії.

Захід був присвячений 17-й річниці з часу утворення єпархії. Змагання організував Відділ душпастирства спорту УГКЦ. У них взяли участь священики, які представляли Львівську архієпархію та Стрийську єпархію, а також добродійка Марта Гусак із Львівської архієпархії.
Перед початком поєдинку учасників поблагословив владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії, який у своєму привітанні побажав усім успіхів та заохотив і надалі через заняття спортом проширювати християнські цінності і голосити Євангеліє Христове, особливо серед дітей і молоді. Після спільної молитви, владика Богдан розпочав турнір, виконавши символічну першу подачу.
Після розминки та ознайомлення з правилами турніру учасники були поділені на дві підгрупи. Під час гри священики демонстрували високу майстерність і технічну підготовку. Після напруженої боротьби, за відповідною схемою змагань було визначено переможців трьох призових місць. Ними стали:
І місце – о. Орест Мельник, адміністратор парафії с. Плугів (Поморянський деканат, Львівська архієпархія);
ІІ місце – о. Олег Кобель, адміністратор парафії с. Кавське (Стрийська єпархія);
ІІІ місце – їмость Марта Гусак (Львіська архієпархія).
По завершенні церемонії нагородження переможців і призерів змагань, учасники подякували Богу за успішно проведений турнір.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

У Житомирі в соборі УПЦ КП відкривають виставку унікальних вірменських ікон України Как подготовиться к печати бейджей на мероприятие? Написание курсовой и отчету по практике Бесплатные игровые автоматы в казино Онлайн ставки на футбол

Публикации