Івано-Франківська облрада прийняла звернення до керівництва держави про захист інституту сім’ї

08.12.2018 20:02 0

8 грудня, під час засідання обласної ради, 56 голосами народні обранці висловили підтримку зверненню від Івано-Франківської ГО «Рух за життя», у якому йдеться про недопустимість впровадження змін до Конституції України, які стосуються інституту сім’ї та гендерної політики.

«Зараз створена робоча група при конституційній комісії Верховної Ради України, яка підготувала зміни до статті головного Закону держави, яка регламентує родинний союз двох осіб, а не конкретно – чоловіка і жінки, - пояснює заступник голови Івано-Франківської ГО «Рух за життя» Мирослав Возняк. – Також маємо план дій від Кабінету Міністрів України з реалізації національної стратегії з прав людини, де є чотирнадцять пунктів щодо одностатевих шлюбів, які мають бути виконані до 2020 року. Таким чином, є чимало реальних загроз для української родини та держави. Також ми вимагаємо не допускати ратифікацію «Стамбульської конвенції», у якій ідеться про сексуальну орієнтацію та гендерну рівність. Насправді слово «гендер» у перекладі з англійської мови означає – «середній рід», а не рівність між чоловіком і жінкою».

Зі слів Мирослава Возняка, зараз у нашому суспільстві є безліч інших проблем, які потрібно вирішувати на державному рівні, а не сприяти загрозам родинним цінностям.

«Ми, як християни, розуміємо, що одностатеві зв’язки є великим гріхом, - каже він. – А люди, які мають такі нахили, насправді потребують допомоги».

Окрім Івано-Франківської обласної ради такі ж звернення прийняли ще десять обласних рад в різних регіонах України та загалом - близько сімдесяти рад різних рівнів – від районних до міських. Про це повідомляє Наталія Палій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/73815/

Следующая новость
Предыдущая новость

Модные часы на каждый день В якій валюті зберігати заощадження у 2018 році? Учим английский на солнечной Мальте Громкая новинка от Gucci: свитер-балаклава Лучшее место для покупки мебели

Публикации