Івано-Франківська обласна рада вимагатиме в СБУ перевіряти священиків УПЦ (МП

06.12.2017 21:25 9

Івано-Франківська обласна рада на сесії 8 грудня планує прийняти звернення до президента, Кабміну, ВР, МВС та СБУ щодо антиукраїнської діяльності Української Православної Церкви (Московського Патріархату).

Це питання розглянули на засіданні президії облради 4 грудня.

У зверненні прикарпатських обранців йдеться, що» діяльність УПЦ (МП) сприяє зросійщенню українців та є знаряддям у гібридній війні України проти Росії», пишуть Версії.

Депутати вимагають активізувати процеси щодо створення Єдиної Помісної Церкви в Україні.

Просять Службу безпеки України перевірити ймовірну причетність священнослужителів УПЦ (МП) до співпраці з ФСБ РФ та іншими спецлужбами держави-агресора.

Міністерству інформаційної політики України радять «всебічно доносити інформацію суспільству та розкривати сутність антиукраїнської пропаганди, розкольницької діяльності УПЦ (МП)».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/69276/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные игровые машины для тех, кто любит побеждать Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта» Финансовая помощь тем, кому это необходимо: кредиты онлайн УПЦ угледіла в парламенті ще один "антицерковний законопроект" Київська митрополія УПЦ провела зустріч з рідними українських військових, які перебувають у полоні

Публикации