Єпископи УГКЦ зі США прибули в Рим для Ad limina Apostolorum

19.02.2020 6:59 6

Єпископи УГКЦ зі США прибули в Рим для Ad limina Apostolorum

Єпископи Української Греко-Католицької Церкви зі США разом зі всіма єпископами Східних Католицьких Церков Америки прибули в Рим для ad limina Apostolorum (паломництво до гробів Верховних апостолів).

Візит єпископів – це передусім паломництво до гробів апостолів, звідки наступники апостолів черпають живу воду з самих джерел християнства, а також це вияв церковного сопричастя з Апостольським престолом. Візит до Вічного міста передбачає окрему аудієнцію у Святішого Отця, а також відвідування різних ватиканських міністерств-дикастерій.

Як розповів Департаменту інформації УГКЦ владика Богдан Данило, правлячий єпископ Пармської єпархії УГКЦ в США, спершу делегація єпископів відвідала Конгрегацію для Східних Церков, де кардинал Леонардо Сандрі з радістю прийняв владик і розпитував, як розвиваються східні католицькі єпархії в США.

«Кардиналові Сандрі було приємно переконатися, що Католицька Церква в США не занепадає, а є знаком воскресіння. навіть більше, католицька віра шириться в інших містах Америки, зокрема на Заході та Півдні, де відкриваються нові східні католицькі громади», – відзначив єпископ.

За його словами, єпископи також мають на меті зустрітися з Конгрегацію з питань віри. А найголовніше – у четвер зустріч зі Святішим Отцем Франциском.

Додамо, що такі паломництва до Апостольської Столиці, які в Католицькій Церкві прийнято називати visita ad Limina, єпископи здійснюють кожних п'ять років для зустрічі зі Святішим Отцем як символ єдності з наступником святого апостола Петра.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/78935/

Следующая новость
Предыдущая новость

Увеличение отдачи бизнеса с программами BAS, «1С:Підприємство» Виконавчий напис нотаріуса — що це, навіщо і кому У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді Профессиональный татуаж в Краснодаре Отличные четки из натуральных материалов

Публикации