Єпископи РКЦ просять уряд дозволити перебування на Літургії більшій кількості вірян

08.05.2020 4:59 3

Єпископи РКЦ просять уряд дозволити перебування на Літургії більшій кількості вірян

Конференція римо-католицьких єпископів України звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням пом’якшити карантинні заходи і дозволити перебувати на Літургії більшій кількості вірян.

Єпископи зазначають, що з 11 травня почнуть діяти послаблення карантину: відкриють парки, зони відпочинку, перукарені, салони краси, літні майданчики кафе і ресторанів. Також Уряд розглядає можливість дозволити роботу закладів громадського харчування на виніс, оптову і роздрібну торгівлю непродовольчими товарами (окрім зон розваг та фудкортів у ТРЦ); роботу закладів побутового обслуговування, музеїв, бібліотек, а також тренування спортивних команд на закритих базах тощо…

«Хочемо виразити нашу стурбованість з приводу того, що на етапі, коли передбачається суттєве скасування обмежень у суспільному житті, нічого не говориться про функціонування Церкви», - йдеться у зверненні.

Римо-католицькі єпископи наголошують, що заходи, які проводить Церква, є не менш важливими для людей, аніж заклади торгівлі чи надання послуг.

«Ми радіємо, що зможуть запрацювати перукарні, спортзали, тренувальні бази чи інші заклади послуг, але разом з тим просимо передбачити і надати можливість вірним України подбати про власне духовне здоров’я, про відповідний стан душі, про духовні сили, необхідні для наших щоденних змагань. Одним із факторів, який руйнує імунітет людини є брак надії і стрес, який з цього виникає. А нашу надію ми черпаємо з Божого Слова і Святих Таїнств, які є знаком присутності Воскреслого Христа!», - пишуть єрархи у своєму зверненні.

«Звертаємося до Вас, як пастирі повіреної нам Церкви, відповідаючи на духовний голод і духовну спрагу наших вірян, з проханням пом’якшити карантинні заходи і обмеження по відношенню до діяльності Церкви і дозволити перебувати на Літургії більшій кількості вірян, відповідно до розмірів того чи іншого храму, з урахуванням дотримання заходів захисту», - йдеться у документі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80086/

Следующая новость
Предыдущая новость

Женские леггинсы по лучшей цене На Тернопільщині є унікальний храм шести віків, який двічі змінював місце розташування Вывод из запоя в Москве Казино Cosmolot множество игр и отличные бонусные предложения Громкая новинка от Gucci: свитер-балаклава

Публикации