Єпископ УГКЦ Степан Сус став генеральним капеланом СУМу

29.01.2020 16:39 3

Єпископ УГКЦ Степан Сус став генеральним капеланом СУМу

Владика Степан Сус став генеральним капеланом Спілки української молоді. Про це повідомили на сторінці Спілки у Фейсбук, пише Твоє місто.

28 січня Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук підписав відповідний декрет. Це рішення прийняли на прохання Світової Управи СУМ, яка звернулася з клопотанням про призначення організації духовного опікуна.

«Знаємо теперішнього владику Степана ще з років його навчання у духовній семінарії, коли він брав участь як катехит у наших СУМівських таборах в Україні. Після цього були дальші роки нашої доброї співпраці. Сьогодні ж ми з радістю вітаємо владику Степана в новому статусі – нашого капелана і духовного опікуна», – сказав під час церемонії представлення і вручення декрету голова Світової Управи СУМ Андрій Бігун.

«Коли я був семінаристом другого курсу, то брав участь у таборах від СУМу. Це було село Чапаєвка (нині Благодатне. – Ред.) Черкаської області на лівому березі Дніпра. Я ще тоді не був військовим капеланом. Для мене це було надзвичайно цікаво, можливо через те, що я для себе тоді відкрив СУМ, побачив систему виховання, яка присутня у вас та перегукується з тією системою, що є у Збройних силах України, щоб вишколити справді доброго християнина і патріота України, – пригадав владика Степан Сус. – Я старатимуся пригортати до Церкви тих сумівців, які ще шукають своєї стежки до Бога, а також привертати до СУМу ту молодь, яка, можливо, ще не знає, як себе реалізувати, а СУМ допоможе знайти правильні шляхи для самореалізації».

Спілка української молоді (СУМ) – громадська організація, яка об’єднує українську молодь на добровільних засадах та виховує свідомих, чесних і працьовитих громадян, відданих українців-державників, що виробляють світогляд на національно-християнських традиціях та ідеалах, виплеканих українською нацією протягом століть.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/young_people/78699/

Следующая новость
Предыдущая новость

Преимущества покупки полотенец из микрофибры Изготовление клише из магния и латуни Критерии выбора люстр Как заставить машину с дизельным двигателем работать зимой Вулкан игровые автоматы на деньги — только для смелых

Публикации