Єпископ УГКЦ Андрій Рабій взяв участь у відкритті почесного консульства України у Філадельфії

24.01.2020 4:29 6

Єпископ УГКЦ Андрій Рабій взяв участь у відкритті почесного консульства України у Філадельфії

Україна відкрила своє почесне консульство у Філадельфії, штат Пенсильванія, одному з найбільших міст східного узбережжя США. Про це повідомляє пресслужба посольства України в США.

"Символічно у День Соборності Україна відкрила своє Почесне консульство у Філадельфії, штат Пенсильванія, одному з найбільших міст східного узбережжя США", – сказано у повідомленні.

Офіційну церемонію провів посол України в США Володимир Єльченко разом з генеральним консулом України в Нью-Йорку Олексієм Голубовим.

Почесним консулом України у місті Філадельфія стала громадська діячка, професійна юристка, член ради директорів організації Razom for Ukraine, віцепрезидент Української Федерації Америки Ірина Мазур.

к2.gif

На церемонії відкриття були присутні члени української громади Америки, конгресвумен Медлін Дін, колишній конгресмен Джим Герлач, Голова консульського корпусу м. Філадельфія Пітер Лонгстрет, єпископ УГКЦ Андрій Рабій та президент Американсько-Української Ділової ради (USUBC) Морган Вільямс.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/78632/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Где найти профессионального фотографа интерьеров в Киеве? Последние новости Кыргызстана на manas.news Как подготовить ребёнка к школе Просмотры в инсте – большие продажи

Публикации