Єпископ Східно-Молдавський попросився до Церкви Філарета

06.02.2020 17:08 0

Єпископ Східно-Молдавський  попросився до Церкви Філарета

Білгород-Дністровський єпископ Філарет (Панку), єпархія якого знаходиться на території Молдови, 3 лютого вирішив піти до Церкви Філарета (Денисенка). Про це йдеться на сайті УПЦ Київського Патріархату.

"Керуючий Східно-Молдавською єпархією єпископ Фалештський і Східно-Молдавський Філарет (Панку) повернувся до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що після створення Православної Церкви України ця єпархія повинна була перейти під юрисдикцію Вселенського Патріархату.

Як РІСУ повідомляла, УПЦ Київського Патріархату більше не має юридичного статусу. Сам же владика Філарет (Денисенко) залишається в складі єпископату Православної Церкви України, проте втратив канонічні права і позбувся членства у Синоді ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/78807/

Следующая новость
Предыдущая новость

Отличная частная клиника в Киеве Где найти оригинальный контент от Гаминатор? Постельное белье Viluta – для соотечественниц, ценящих комфорт Юридический перевод документов Распродажа искусственных елок 2020 на sosna.kiev.ua: успей купить дешевле!

Публикации