Єпископ Мукачівський Мілан Шашік ГКЦ звернувся до вірян у зв'язку з коронавірусом

12.03.2020 16:28 0

Єпископ Мукачівський Мілан Шашік ГКЦ звернувся до вірян у зв'язку з коронавірусом

Звернення єпарха Мукачівської греко-католицької єпархії покликане запобігти паніці та різним непорозумінням та з ціллю відвернути обмеження або взагалі заборони церковних відправ.

Так, єпископ Мілан Шашік рекомендує під час богослужінь у греко-католицьких храмах Закарпаття, на час загрози епідемії коронавірусної інфекції, не цілувати ікон і напрестольне Євангеліє.

«Замість цілування можна просто зробити малий поклон, тобто перехреститися і приклонити голову. Під час причастя не доторкатися губами і не облизувати ложечку, маленьких дітей приносити лише під чашу. Запрошуємо всіх дотримуватися в храмах правил особистої гігієни», — зазначає владика Мілан.

Вірникам, які побоюються інфекції, в МГКЄ рекомендують практикувати духовне Святе Причастя. а вiрники з симптомами різних вірусних хвороб рекомендують перебувати вдома i не наражати на небезпеку інших людей.

«Такі і подібні практики були запроваджені у єпархіях сусідніх крaїн і мають свій ефект. Будьмо мудрі в цьому часi і нехай Господь надихне нас пережити в мирі та спокої всі реалії цього земного життя», — зазначає Мілан Шашік. Про це інформує Мукачево.net.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/mukachevo_gce/79246/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вячеслав Кантор - современный общественный деятель Лечение наркомании в Тернополе Пасхальное воскресенье. Светлый праздник для всей семьи Где купить православные четки из настоящего камня? Оптимальный вариант доставки из Китая- железнодорожные перевозки

Публикации