ЄСПЛ прийняв скаргу «Свідків Єгови» на заборону діяльності в Росії

19.09.2017 13:05 0

ЄСПЛ прийняв скаргу «Свідків Єгови» на заборону діяльності в Росії

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) прийняв до розгляду скарги «Свідків Єгови» і ще кількох релігійних організацій, які російська влада в різний час визнала екстремістськими або терористичними. Про це повідомляє Радіо свобода.

У прес-релізах, опублікованих на сайті суду, значаться, крім «Свідків Єгови», також «Таблігі Джамаат», «Аум Сінрікьо», «Фалунь Дафа», «Нурсі», «Аль-Сунна». Російській владі направлять запити з метою визначити, чи є рішення про заборону діяльності цих організацій правомірними.

Минулого тижня релігійна організація «Свідки Єгови», яку в квітні у Росії визнали екстремістською, оскаржила це рішення в президії Верховного суду країни. Заборона російської влади торкнулася майже 400 регіональних офісів організації і приблизно 170 тисяч послідовників цього релігійного руху.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68306/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сердце дома не кухня, а камин Как носить мужскую рубашку должным образом Суши и пивная тарелка в любое время суток В Одесі священик УПЦ КП взяв участь у презентації фотовиставки та книги «Якби не війна» Мебель на заказ в Киеве от компании «Эфес»

Публикации