Єрархи УГКЦ у США закликали вірних до спільної родинної молитви

27.01.2018 14:33 45

Єрархи УГКЦ у США закликали вірних до спільної родинної молитви

У пастирському посланні до духовенства, монашества, семінаристів та вірних єрархи УГКЦ у США звертають увагу на те, що у теперішньому суспільстві через шалений ритм життя ми присвячуємо дедалі більше часу буденним речам або справам і навіть не зважаємо на те, як мало часу проводимо в молитві. Хоча не один раз переконувалися, що щира розмова із Всевишнім допомагає вирішити практично все.

На їхню думку, ми постійно докладаємо надзвичайних зусиль у цьому матеріалістичному світі, однак наші здобутки не приносять такого довгоочікуваного щастя. Навіть більше, замість того, щоб у вільну хвилинку приділити увагу своїй духовності, саме популяризація задоволення тілесних потреб відволікає нас від спілкування з Богом та від нашої душі.

«Саме тому ми закликаємо всі наші християнські родини плекати спільну ранішню і вечірню молитву в родинному колі. Особливо заохочуємо вас збиратися родиною на спільну молитву у своїх домівках о 21:00 (незалежно від часового поясу). Молитися маємо кожен за свої потреби: за родину та парафію, єпархію та всю нашу Церкву, за мир в Україні і США, за покликання та інші намірення. Тому разом розпочинаймо цей рік у молитві, у розважанні над Словом Божим, у жертовному служінні один одному та в довір’ї до Бога! Як основну молитву, можемо вживати “Початок звичайний”, від “Царю Небесний” до “Отче Наш”, додаючи “Богородице Діво”», — ідеться в посланні.

Також владики пояснюють, що хоч ми часто можемо думати, що спілкування з Богом, тобто молитва, є марною тратою часу, однак, насправді, причиною цього може бути те, що вповні самі не розуміємо, наскільки для нас важливо перебувати зі своїм Творцем.

Саме тому вони закликають парохів щотижня або періодично організовувати молитовні зустрічі з вірними, адже це може стати нагодою ділитися досвідом про молитву і зростання у вірі.

«Наші єрархи Української Греко-Католицької Церкви приєднуються до вас у своїх щирих постійних молитвах за вас. Збираймося нашими сім'ями вдома, у наших парафіяльних та єпархіальних родинах для спільної молитви!» — закликали у своєму посланні вірян ієрархи УГКЦ.

Послання підписали: владика Стефан (Сорока), Архиєпископ і Митрополит Філадельфійський, владика Павло (Хомницький), Правлячий єпископ Стемфордської єпархії, владика Венедикт (Алексійчук), Правлячий єпископ Чиказької єпархії святого Миколaя, владика Богдан (Данило), Правлячий єпископ Пармської єпархії святого Йосафата, владика Іван (Бура), Єпископ-помічник Філадельфійської архиєпархії та владика Андрій (Рабій), Єпископ-помічник Філадельфійської архиєпархії. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/69866/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удобные врезные мойки на кухню Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета Советы кофеманов: как правильно выбирать напиток Выращивание баклажанов в теплице Православні ікони та їх види

Публикации