Єпископ УПЦ поскаржився верховному комісару з прав людини Ради Європи на утиски в Україні

08.11.2017 13:43 3

Єпископ УПЦ поскаржився верховному комісару з прав людини Ради Європи на утиски в Україні

​У ході зустрічі обговорювалися питання дотримання прав віруючих УПЦ (МП) в Україні, зокрема останні події навколо спірного храму в м. Коломи. "Єврокомісару були передані матеріали та документи щодо порушень прав віруючих та щодо осіб, які є відповідальними за розв’язання релігійного протистояння в країні", -- пише сайт УПЦ.
Особливу увагу було приділено "спробам прийняття Верховною Радою України законопроектів № 4128, 4511 та 5309, які всупереч нормам міжнародного права носять відкрито дискримінаційний характер проти Української Православної Церкви та спрямовані на втручання у внутрішні справи найбільшого релігійного об’єднання в Україні".
​Було також відмічено, що в Україні з 2015 року проблемами порушень прав віруючих на постійній основі займається СММ ОБСЄ, "представники якої неодноразово підтверджували факти порушень прав релігійних організацій та вірян УПЦ, у тому числі щодо захоплень храмів та неналежного розслідування злочинів правоохоронними органами".
Комісар з прав людини Ради Європи зазначив, що всі надані документальні матеріали будуть уважно розглянуті ним особисто та іншими відповідальними єврочиновниками.
5 листопада єпископ Баришівський Віктор очолив недільну літургію у храмі РПЦ у місті Страсбург.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Великолепный каталог продукции для детей и их мам Доступный и быстрый ремонт компьютеров Христианские календари на 2021 год Надгробия и похоронная атрибутика из гранита Большой выбор мусульманских четок по недорогой цене

Публикации