Єпископ УПЦ поскаржився верховному комісару з прав людини Ради Європи на утиски в Україні

08.11.2017 13:43 3

Єпископ УПЦ поскаржився верховному комісару з прав людини Ради Європи на утиски в Україні

​У ході зустрічі обговорювалися питання дотримання прав віруючих УПЦ (МП) в Україні, зокрема останні події навколо спірного храму в м. Коломи. "Єврокомісару були передані матеріали та документи щодо порушень прав віруючих та щодо осіб, які є відповідальними за розв’язання релігійного протистояння в країні", -- пише сайт УПЦ.
Особливу увагу було приділено "спробам прийняття Верховною Радою України законопроектів № 4128, 4511 та 5309, які всупереч нормам міжнародного права носять відкрито дискримінаційний характер проти Української Православної Церкви та спрямовані на втручання у внутрішні справи найбільшого релігійного об’єднання в Україні".
​Було також відмічено, що в Україні з 2015 року проблемами порушень прав віруючих на постійній основі займається СММ ОБСЄ, "представники якої неодноразово підтверджували факти порушень прав релігійних організацій та вірян УПЦ, у тому числі щодо захоплень храмів та неналежного розслідування злочинів правоохоронними органами".
Комісар з прав людини Ради Європи зазначив, що всі надані документальні матеріали будуть уважно розглянуті ним особисто та іншими відповідальними єврочиновниками.
5 листопада єпископ Баришівський Віктор очолив недільну літургію у храмі РПЦ у місті Страсбург.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Соціологи: українці все більше схиляються до створення помісної Церкви Переваги курортного селища Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Что нужно для правильного выбора казино?

Публикации