Єпископ УПЦ (МП) на Міжпарламентській асамблеї православ’я доповів про «втручання держави у сферу релігії»

04.08.2017 19:56 0

Єпископ УПЦ (МП) на Міжпарламентській асамблеї православ’я доповів про «втручання держави у сферу релігії»

27 липня учасники 24-ї сесії Міжпарламентської Асамблеї Православ’я (МАП) в Римі оприлюднили резолюцію за результатами обговорення теми «Християнський вимір глобальної кризи та шляхи її подолання». Перед учасниками виступив вікарій Київської митрополії УПЦ (МП) єпископ Віктор (Коцаба), повідомляє"Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Слід зазначити, що попри представницьку назву, на міжнародній арені МАП залишається маловпливовою організацією, яка знаходиться в орбіті впливу Росії. Україну в МАП раніше представляли комуністи і депутати від Партії регіонів.

Серед глобальних проблем, які були порушені під час дискусій в будівлі Італійського парламенту, учасники МАП позначили «факти державного втручання в питання релігійного життя низки країн світу». Подібні дії «націлені на порушення церковного канонічного порядку і перешкоджають вільному задоволенню релігійних почуттів і культових потреб віруючих», – наголошується в резолюції.

Також було підкреслено, що «члени МАП висловили серйозну заклопотаність у зв’язку з внесенням на затвердження парламенту України законопроектів, що легалізували державне втручання в питання церковного миру і ставлять під загрозу конституційні права мільйонів українських віруючих».

Секретаріату МАП було доручено вести постійний моніторинг цієї проблеми в Україні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

300-летие украинского святого отпраздновали в Беларуси Глава РПЦЗ путешествует по Крыму УПЦ долучилась до свята річниці створення Національної поліції Игумен УПЦ примет участие в вечере смеха Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців

Публикации