Єпископ УПЦ КП і представники місії ОБСЄ оговорили питання співпраці

11.11.2017 1:23 21

Єпископ УПЦ КП і представники місії ОБСЄ оговорили питання співпраці

На зустрічі були присутні спостерігач із Ірландії – Джон Хант, представник місії із Італії – Джорджіо Зельковіч та перекладач Анатолій Козак.
Під час зустрічі обговорювались питання співпраці представників моніторингової місії в Україні із духовенством та мирянами Коломийської єпархії, реалізації спільних проектів, які зменшуватимуть напруження та сприятимуть становленню миру, стабільності та безпеки в регіоні.
Єпископ Юліан розповів присутнім спостерігачам про ситуацію на території Коломийської єпархії та запевнив, що духовенство та вірні увіреної йому єпархії завжди займають правову та виважену позицію у вирішенні конфліктних ситуаціій.
На завершення представники спеціальної моніторингової місії висловили вдячність керуючому Коломийською єпархією за насичену та плідну розмову й активне сприяння в реалізації програм спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Модные брендовые купальники на любой вкус Преимущества покупки пластиковых окон с Алиас-Киев Лучшие приложения на деньги в сети Компания, завоевавшая доверие азартных игроков! СТО для вашего автомобиля

Публикации