Єпископ УПЦ КП і представники місії ОБСЄ оговорили питання співпраці

11.11.2017 1:23 21

Єпископ УПЦ КП і представники місії ОБСЄ оговорили питання співпраці

На зустрічі були присутні спостерігач із Ірландії – Джон Хант, представник місії із Італії – Джорджіо Зельковіч та перекладач Анатолій Козак.
Під час зустрічі обговорювались питання співпраці представників моніторингової місії в Україні із духовенством та мирянами Коломийської єпархії, реалізації спільних проектів, які зменшуватимуть напруження та сприятимуть становленню миру, стабільності та безпеки в регіоні.
Єпископ Юліан розповів присутнім спостерігачам про ситуацію на території Коломийської єпархії та запевнив, що духовенство та вірні увіреної йому єпархії завжди займають правову та виважену позицію у вирішенні конфліктних ситуаціій.
На завершення представники спеціальної моніторингової місії висловили вдячність керуючому Коломийською єпархією за насичену та плідну розмову й активне сприяння в реалізації програм спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

У храмах УПЦ КП відбувся флешмоб «Соборне многоліття», присвячний 95-й річниці Собору УАПЦ Вагонка из ольхи, сосны и липы в любых объемах с быстрой доставкой Светодиодные лампы Эдисона – новинка с ретро дизайном Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков! Услуги груз-такси круглосуточно в Киеве

Публикации