Єпископ УПЦ КП здійснює капеланську поїздку на Донбас

13.11.2018 13:23 3

Єпископ УПЦ КП здійснює капеланську поїздку на Донбас

По приїзду на місце розташування бригади, архіпастир очолив молебень на закликання помочі Святого Духа перед початком усякого доброго діла та передав військовим необхідні речі, придбані на кошти єпархії, а також меценатів: Павла Балоги, Роберта Горвата, Карена Енокяна, Івана Галамбіца та інших.
Захисники України матимуть змогу приступити до таїнств сповіді та причастя, приложитись до ікони святого вмч. Георгія Побідоносця, з часткою його нетлінних мощів, а також взяти участь у спільних молебнях за Україну та її військо, очолюваних єпископом Варсонофієм.
Відтак архіпастир, відповідно до указу патріарха Філарета, нагородить воїнів церковними відзнаками – медаллю «За жертовність і любов до України».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому Молоді греко-католики Вінниці склали обітницю дотримання дошлюбної чистоти Громкая новинка от Gucci: свитер-балаклава Дизайн интерьеров квартир и домов в Украине от Design Evolution У Криму священик УПЦ благословив російських окупантів "на захист державного кордону РФ"

Публикации