Єпископ УПЦ КП за допомогою поліції пройшов у спірний храм на Коломийщині

14.11.2017 15:25 12

Єпископ УПЦ КП за допомогою поліції пройшов у спірний храм на Коломийщині

Зокрема, близько 10 години до храму почали з’їжджатися представники Київського Патріархату, в тому числі, жителі навколишніх сіл. Віруючі УПЦ (МП) повідомили опонентам, що не допустять їх для проведення богослужіння, "оскільки храм знаходиться у законному користуванні громади канонічної Церкви".
Проте за підтримки представників коломийської поліції – начальника Коломийського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Остапа Білейчука, його заступника, начальника слідчого відділення Миколи Максим’юка та інших. Особисто для Білейчука О.Р. віряни УПЦ (МП) продемонстрували документи, які свідчили про те, що на сьогодні в Старому Гвіздці зареєстрована лише одна релігійна громада, тобто УПЦ (МП). Саме цій громаді, на думку вірян, і належить право молитися в Свято-Успенському храмі. Але чиновник віддав наказ підлеглим відтіснити віруючих від храму та допустив туди вірян УПЦ КП. Як і раніше Білейчук О.Р. порадив парафіянам звертатися до суду, якщо вони вважають його дії незаконними.
Нагадаємо, що 3 листопада Коломийський міськрайонний суд зобов’язав поліцію Коломиї розпочати кримінальне провадження щодо спірного храму в с. Старий Гвіздець. Віряни УПЦ (МП) кажуть, що жодних слідчих дій дотепер ще не проводилось.
Близько 11-ої години до храму прибув єпископ Юліан, заручившись підтримкою біля двох десятків служителів своєї конфесії та жителів навколишніх сіл, він за допомогою поліції пройшов до храму.
На місце події також з’явився і Старогвіздецький сільський голова – Михайло Дяків. Посадовець заперечував, що храм є державною власністю і вказував, що він належить громаді.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Самые свежие новости бизнеса У Криму священик УПЦ благословив російських окупантів "на захист державного кордону РФ" Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета Футбольные бутсы

Публикации