Єпископ УПЦ КП благословив випускників Морехідного коледжу Одеської морської академії

03.07.2018 17:14 3

Єпископ УПЦ КП благословив випускників Морехідного коледжу Одеської морської академії

Коледж, заснований в 1944 році, єдиний в Україні морський навчальний заклад, який здійснює підготовку командних кадрів плавскладу середньої ланки і перш за все для днопоглиблювального флоту: судноводіїв-багермейстерів і суднових механіків, які обслуговують і експлуатують спеціалізовані днопоглиблювальні снаряди, що становлять основу технічного флоту.
Перед благословенням єпископ Павло звернувся до курсантів-випускників зі словами вітання та настанови, а також подякував педагогам та батькам випускників за підтримку протягом навчання у коледжі.
Архіпастиря супроводжували секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець та клірик кафедрального собору Різдва Христового протоієрей Андрій Волошин.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Новинки кино 2018 года в онлайн кинотеатрах У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому Основы ремонта домашней электроники Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора" В Запорожье мусульмане присоединились к тренингу «Женщины — лидеры перемен в местных общинах»

Публикации