Єпископ УГКЦ висловив співчуття постраждалим і родинам загиблих внаслідок обвалу житлового будинку в м. Дрогобич

30.08.2019 8:23 0

Єпископ УГКЦ висловив співчуття постраждалим і родинам загиблих внаслідок обвалу житлового будинку в м. Дрогобич

Зі словами солідарності й співчуття владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ звернувся в листі, адресованому Міському голові м. Дрогобич Тарасу Кучмі.

«З великим сумом ми сприйняли сумну звістку, що раннім ранком 28 серпня 2019 р.Б. стривожила не тільки мешканців м. Дрогобича, але й усіх громадян нашої держави. Обвал житлового будинку по вул. Грушевського приніс горе у сім’ї дрогобичан, які втратили своїх рідних і близьких; кілька осіб важко поранені; багато людей втратили житло і майно.

У ці важкі хвилини від усіх вірних Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ через Вас хочу висловити нашу духовну солідарність і сердечні співчуття усім тим, хто постраждав від цієї жахливої події. Разом з Блаженнішим Святославом, Главою й Отцем УГКЦ, запевняю, що ми молимось за упокій жертв та за швидке видужання поранених, обіймаючи та втираючи сльозу кожному постраждалому»,- йдеться у листі.

Владика також закликав вірних, а також всіх людей доброї волі, не залишатися байдужими до біди ближніх, а надавати посильну допомогу.

Додамо, унаслідок обвалу будинку, який стався вночі 28 серпня у м. Дрогобич, на Львівщині, вісім осіб загинуло, серед яких одна дитина. Під час пошуково-рятувальних робіт працівники ДСНС врятували сім осіб, серед них п’ятеро дітей. Постраждалих госпіталізували до медичних закладів з різними травмами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/extraordinary_situations/76993/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Кредит онлайн на карту мгновенно Высококачественные и надежные вызывные панели Купить накрутку на youtube от профессионалов Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear

Публикации