Єпископ УГКЦ Василь (Семенюк) відзначив три ювійлейні дати

03.08.2019 20:29 0

Єпископ УГКЦ Василь (Семенюк) відзначив три ювійлейні дати

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав нагородив Патріаршою грамотою владику Василя Семенюка, архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського, з нагоди трьох ювілейних дат: 70-ліття від дня народження, 45-ліття священничих свячень та 15-ліття єпископської хіротонії. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«У вашому служінні сам Господь через Святі Тайни, проповідь, добрі діла невидимо сходить і спочиває у своїй Церкві, роблячи кожного християнина причасником Божої благодаті.

Святкування ваших ювілеїв — це велика подія для всіх нас. Разом із вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові».

На переконання Блаженнішого Святослава, багатолітнє святительське служіння митрополита Василя слугує взірцем життя доброго пастиря для семінаристів і випускників Тернопільської духовної семінарії, до будівництва і розвитку якої він доклав багато зусиль.

Також наголошується на активній участі митрополита Василя Семенюка в діяльності Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви та безумовного авторитету серед владик, щ о сприяло прийняттю багатьох важливих рішень для блага Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/76731/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные свечи зажигания по выгодной стоимости Где заказать дизайн интерьера? Лучшее предложение от игрового клуба Глава РПЦЗ путешествует по Крыму Покупайте серебряные крестики онлайн

Публикации