Єпископ-реформат очолив Всеукраїнську Раду Церков

23.01.2018 19:33 3

Єпископ-реформат очолив Всеукраїнську Раду Церков

Представник Духовного управління мусульман України завершив свою каденцію головування.
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій була утворена у грудні 1996 року як міжконфесійна інституція. Її метою є об'єднання зусиль конфесій у справі духовного відродження України і координації міжцерковного діалогу як в Україні, так і за її межами, а також участь у розробці проектів нормативних актів з питань державно-конфесійних відносин та здійснення комплексних заходів доброчинного характеру. На сьогодні до складу ВРЦіРО входять 16 церков і релігійних організацій та 1 міжцерковна організація, серед яких православні, греко- і римсько-католицькі, протестантські та євангельські церкви, а також іудейське та мусульманське релігійні об'єднання. У підсумку ВРЦіРО представляє більше ніж 90 % усіх релігійних організацій України.
Варто також зауважити, що з початком 2018 року ротація головуючого відбулася також у Раді Євангельських Протестантських Церков України, яка об’єднує біля 10 тисяч церковних громад протестантського спрямування. Новим головуючим у РЄПЦУ на річний період став Василь Райчинець, старший єпископ Української вільної Церкви християн євангельської віри.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

В Івано-Франківську освятять першу церкву для дітей Клуб СуперСлотс для азартных игроков Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Что нужно для правильного выбора казино? Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков!

Публикации