Єпископ-реформат очолив Всеукраїнську Раду Церков

23.01.2018 19:33 3

Єпископ-реформат очолив Всеукраїнську Раду Церков

Представник Духовного управління мусульман України завершив свою каденцію головування.
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій була утворена у грудні 1996 року як міжконфесійна інституція. Її метою є об'єднання зусиль конфесій у справі духовного відродження України і координації міжцерковного діалогу як в Україні, так і за її межами, а також участь у розробці проектів нормативних актів з питань державно-конфесійних відносин та здійснення комплексних заходів доброчинного характеру. На сьогодні до складу ВРЦіРО входять 16 церков і релігійних організацій та 1 міжцерковна організація, серед яких православні, греко- і римсько-католицькі, протестантські та євангельські церкви, а також іудейське та мусульманське релігійні об'єднання. У підсумку ВРЦіРО представляє більше ніж 90 % усіх релігійних організацій України.
Варто також зауважити, що з початком 2018 року ротація головуючого відбулася також у Раді Євангельських Протестантських Церков України, яка об’єднує біля 10 тисяч церковних громад протестантського спрямування. Новим головуючим у РЄПЦУ на річний період став Василь Райчинець, старший єпископ Української вільної Церкви християн євангельської віри.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Чернила для принтера: качество по лучшей цене Установка газа на авто: нюансы о которых нужно знать заранее Лечение наркомании в Тернополе Sale of hair in bulk. How choose the best product? Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол

Публикации