Єпископ-реформат очолив Всеукраїнську Раду Церков

24.01.2018 21:27 9

Єпископ-реформат очолив Всеукраїнську Раду Церков

У Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) відбулася ротація головуючого. Новим головуючим на наступний піврічний період став єпископ Олександр Зан-Фабіан, глава Консисторії Закарпатської Реформатської Церкви, повідомляє ІРС.

Представник Духовного управління мусульман України завершив свою каденцію головування.
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій була утворена у грудні 1996 року як міжконфесійна інституція. Її метою є об'єднання зусиль конфесій у справі духовного відродження України і координації міжцерковного діалогу як в Україні, так і за її межами, а також участь у розробці проектів нормативних актів з питань державно-конфесійних відносин та здійснення комплексних заходів доброчинного характеру. На сьогодні до складу ВРЦіРО входять 16 церков і релігійних організацій та 1 міжцерковна організація, серед яких православні, греко- і римсько-католицькі, протестантські та євангельські церкви, а також юдейське та мусульманське релігійні об'єднання. У підсумку ВРЦіРО представляє більше ніж 90 % усіх релігійних організацій України.
Варто також зауважити, що з початком 2018 року ротація головуючого відбулася також у Раді Євангельських Протестантських Церков України, яка об’єднує біля 10 тисяч церковних громад протестантського спрямування. Новим головуючим у РЄПЦУ на річний період став Василь Райчинець, старший єпископ Української вільної Церкви християн євангельської віри.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/auccro/69821/

Следующая новость
Предыдущая новость

Грузоперевозки в Киеве по самым выгодным тарифам в городе Диван еврокнижка Меркурий – идеальный вариант для небольшого помещения Рюкзаки для всей вашей семьи Что нужно сделать перед началом новых отношений Инвестиции в новую нейронную сеть SMO Coin

Публикации