Єпископ Броніслав Бернацький став новим головою Конференції римо-католицьких єпископів в Україні

02.12.2018 18:40 12

Єпископ Броніслав Бернацький став новим головою Конференції римо-католицьких єпископів в Україні

Під час 51-го засідання Конференції римо-католицьких єпископів в Україні, яке проходила у Брюховичах на Львівщині з 30 листопада по 1 грудня, обрано нового голову Конференції.

Про це повідомляє Католицький Медіа-Центр.

Наступні п’ять років головою Конференції римо-католицьких єпископів в Україні став єпископ Броніслав Бернацький, ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії. Першим заступником обрано митрополита Львівського архиєпископа Мечислава Мокшицького.

Єпископи також ухвалили Звернення до вірних про проведення в 2019 році Року подружжя і сім’ї. Ухвалено також Пастирський лист на свято Святої Родини на 30 грудня 2018 року, в якому обговорені деталі Конгресу родин, що відбуватиметься з 20 до 22 вересня 2019 року в Шаргороді й Вінниці, та форми літургійного переживання Року родини.

52-ге пленарне засідання Конференції римо-католицьких єпископів в Україні призначено на 26–28 березня 2018 року у Львові.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/rcc_in_ukraine/73743/

Следующая новость
Предыдущая новость

Counter Strike 1.6 – скачать на русском Где взять справку от гинеколога? Выращивание баклажанов в теплице Полиграфические услуги в Алматы – быстро, качественно, недорого Информационный сервис для организации похорон

Публикации