Єпископи УПЦ КП та РКЦ відвідали Богодухівський дитячий будинок

10.08.2018 20:24 3

Єпископи УПЦ КП та РКЦ відвідали Богодухівський дитячий будинок

Гості поспілкувалися з колективом та вихованцями закладу та взяли участь у відкритті дитячого відділення інтернату після ремонту.
Юлія Світлична подякувала за допомогу всім міжнародним партнерам та благодійним організаціям, які долучилися до проведення ремонтних робіт у закладі, та запевнила, що робота із залучення такої допомоги триватиме. Слова подяки всім учасникам процесу виказав і міністр соціальної політики України.
Протягом останніх двох років у Богодухівському дитбудинку-інтернаті провели суттєві відновлювальні роботи за допомогою Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), БФ «Допомога – це я», БФ «Омріяна країна».
Зараз у інтернаті проживають 120 вихованців – 61 дитина віком від 4 до 18 років та 59 осіб молодіжного відділення (від 18 до 35 років). 25 дітей – сироти або позбавлені батьківського піклування. Про вихованців піклуються 147 працівників закладу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать ритуальные услуги? Детокс процедуры: польза и вред, риски мероприятий при горечи во рту УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України Переезды и перевозка мебели Квартирный переезд: «Абрикос» превратит проблему в праздник

Публикации