Єпископи УПЦ КП обговорюють з очільниками Кіровоградщини і Львова розвиток соціального служіння та створення помісної церкви

28.08.2018 20:05 0

Єпископи УПЦ КП обговорюють з очільниками Кіровоградщини і Львова розвиток соціального служіння та створення помісної церкви

Єпископ Кропивницький Марк і голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко обговорили питання, пов'язані з розвитком духовного життя, милосердя і соціального служіння в області, зі створенням в Україні помісної православної Церкви, а також будівництвом кафедрального собору УПЦ КП в обласному центрі.
З нагоди святкування 1030-ї річниці Хрещення Руси-України, напередодні Дня Незалежності України, владика Марк вручив Сергію Кузьменку орден святого рівноапостольного князя Володимира Великого III-го ступеня, яким відзначено очільника області за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження помісної православної Церкви.
Того ж дня, 21 серпня, інший єпископ УПЦ КП — Дніпропетровський і Криворізький Симеон — зустрівся з очільником м. Львова Андрієм Садовим в управлінні консисторії.

Єпископи УПЦ КП обговорюють з очільниками Кіровоградщини і Львова розвиток соціального служіння та створення помісної церкви У ході зустрічі було обговорено ряд важливих тем, зокрема і створення помісної православної Церкви в Україні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Склады и ангары от ЮгАгроСоюзПром Соответствие цены качеству Изготовление световых коробов Суд ще раз відмовив Івано-Франківській міськраді у справі з храмом УПЦ Лучшие игровые аппараты 2017: побеждай онлайн!

Публикации