Єпископи РКЦ в Україні висловили співчуття римо-католикам Франції з приводу пожежі в Нотр-Дам

20.04.2019 23:29 0

Єпископи РКЦ в Україні висловили співчуття римо-католикам Франції з приводу пожежі в Нотр-Дам

Від імені Конференції єпископів й усіх вірних Римо-Католицької Церкви в Україні голова Конференції єпископів РКЦ владика Броніслав Бернацький висловив співчуття з приводу пожежі в соборі Паризької Богородиці. Лист співчуття він направив владиці Жоржу Полю Понтьє, архиєпископу Марселя, голові Конференції єпископів Франції.

«Нехай Пресвята Богородиця утішить серця французького народу й усіх, хто з болем переживає цю трагічну подію.

Сподіваюся, що багатомільйонні відгуки співчуття й готовність допомоги людей доброї волі з усіх куточків світу допоможуть швидко відновити цей прекрасний собор.
Ми молимося про те, щоб ця пожежа розпалила вогонь більшої любові в серцях християн у Франції до Пресвятої Діви Марії та Її Божественного Сина, Господа нашого Ісуса Христа», - йдеться у листі голови Конференції єпископів Римо-Католицької Церкви в Україні. Про це повідомляє КМЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/rcc_in_ukraine/75507/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные детали для аппаратов УЗИ от производителя Рыба под маринадом классический рецепт минтай Где заказать дизайн интерьера? А вы уже знаете, где можно получить справку формы 003-В/у быстро и без проблем? Почему так популярны курорты Болгарии?

Публикации