Єпископа УГКЦ обрали головою Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони

22.12.2017 15:26 9

Єпископа УГКЦ обрали головою Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони

У результаті голосування головою Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України було обрано владику Михайла (Колтуна), а секретарем – пастора Василя Хіміча, відповідального від Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів.
Голова Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України стає радником Міністра оборони на громадських засадах.
У своєму слові до представників різних конфесій, що входять до Ради, новообраний голова – владика Михайло (Колтун) – наголосив на важливості консолідації у спільній справі служіння українським військовим. Злагоджена діяльність є основою для продуктивної праці задля миру в Україні, підтримки українського війська та розвитку Служби військового духовенства.
Окрім того, під час зустрічі було підбито підсумки діяльності Ради у 2017 році та заплановано завдання на новий 2018 рік. Основну увагу буде приділено впровадженню закону про Службу військового капеланства. А зараз уже триває робота над організацією різдвяного концерту для військовослужбовців, учасників АТО та їхніх сімей.
Рада у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України діє з 2009 року і є представницьким міжконфесійним консультативно-дорадчим органом, що діє на громадських засадах при Міністерстві оборони України. Діяльність Ради ґрунтується на засадах рівності, поважного ставлення до внутрішніх настанов і традицій усіх релігійних організацій, які офіційно діють в Україні.
Владика Михайло (Колтун) обраний головою Ради вдруге. Військовий єпископ УГКЦ уже очолював Раду у 2011 році.
Секретарем Ради п’ять років був о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На Тернопільщині православні громади поділили церковний будинок Увлекательная игра на зеркале без блокировок Европейское гражданство: кратчайший путь Православные ресурсы У Львові стартував семінар ОБСЄ по міжконфесійному діалогу

Публикации