Єпископа УГКЦ нагородили медаллю «За сприяння Збройним силам України»

17.01.2019 12:40 6

Єпископа УГКЦ нагородили медаллю «За сприяння Збройним силам України»

Єпископу УГКЦ Йосифові (Міляну) 16 січня вручили відзнаку Міністерства оборони України – медаль «За сприяння Збройним силам України».

Указ про нагороду підписав Міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Єпископа УГКЦ нагородили медаллю «за особистий внесок у справу розвитку Збройних сил України, активну участь у військово-патріотичному вихованні української молоді, плідну громадську діяльність, високий професіоналізм і з нагоди Дня Збройних сил України».

Від імені Міністра оборони України нагороду вручили полковник Циц Олександр Віталійович, заступник начальника Національного ВМКЦ «ГВКГ» з медичної частини, і полковник Перов Геннадій Борисович, начальник відділення для роботи з особовим складом Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/74339/

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ розповів на Міжпарламентській асамблеї православ’я про церковні проблеми в Україні Поиск разных вакансий в Одессе УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря Igra-Slot - сайт, где осуществляются желания при игре в бесплатные видеослоты Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини

Публикации