Єпархії УПЦ приєдналися до святкування Дня Конституції України

02.07.2018 14:43 12

Єпархії УПЦ приєдналися до святкування Дня Конституції України

З благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, благочинний храмів I-го Одеського округу протоієрей Павло Поліщук разом з керівниками області та міста взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Днем раніше отець Павло разом з благочинним храмів Таїрівського округу протоієреєм Володимиром Терлецьким долучилися до урочистих зборів з нагоди святкування Дня Конституції України, яке пройшло в Одеському національному академічному театрі опери та балету.
Також 27 червня, з благословення митрополита Миколаївського і Очаківського Питирима, протоієрей Петро Струкало і протоієрей Валерій Голуб взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Конституції в Миколаївському академічному художньому російською драматичному театрі.

Єпархії УПЦ приєдналися до святкування Дня Конституції України

Того ж дня, з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, клірики Ужгородського міського та районного благочинь відвідали урочисті заходи до Дня Конституції України. Разом з представниками влади та громадськості священики поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку на Народній площі, а також пройшли урочистою ходою до пам’ятника президенту Карпатської України Августину Волошину, де теж поклали квіти.
26 червня, з благословення керуючого єпископа Луцього і Волинського Нафанаїла, представники єпархії взяли участь в урочистостях до Дня Конституції, які були організовані в Луцьку біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ УГКЦ створить у Коломиї комп’ютерний клас для людей похилого віку Избавьтесь от скуки раз и навсегда! Необходимы деньги? Поможет кредит в интернете! Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині

Публикации