Єпархії УПЦ організували низку благодійних заходів на допомогу нужденним і хворим

03.07.2018 19:23 18

Єпархії УПЦ організували низку благодійних заходів на допомогу нужденним і хворим

Близько 200 одеситів та переселенців зі Сходу України, що нині опинилися у скрутних обставинах, отримали вже традиційну гуманітарну допомогу у Координаційному центрі Одеської єпархії з надання гуманітарної допомоги.
Матеріально незабезпечені сім’ї Сумщини, зокрема Білопольський райцентр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, отримали благодійну допомогу від парафій храмів на честь ікон Пресвятої Богородиці «Аз есмь с вами и никтоже на вы» м. Ворожба і «Всіх святих» с. Віри.
Тими ж днями у Сєвєродонецьку секретар єпархії архімандрит Іринарх (Тимчук) освятив офіс щойно відкритої суспільної організації «Мироносці» та вручив ікону святителя Миколая Чудотворця.
Як зазначається, «Мироносці» будуть займатися відродженням основ православної духовності, опікою і підтримкою малозахищених верств населення, дітей-сиріт, ветеранів і пенсіонерів, а також питаннями виховання молоді.
На Полтавщині волонтери Православного центру «Благо» разом із настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці м.Полтава та протоієреєм Михайлом Бабичем і кліриком Миколаївського храму смт. Диканьки ігуменом Афанасієм (Бідним) в черговий раз відвідали онкогематологічне відділення Полтавської дитячої клінічної лікарні. Цього разу для хворих православні волонтери влаштували «мильне шоу».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Недорогие авиабилеты в Польшу Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc На что стоит обратить внимание при покупке кондиционера СТО для вашего автомобиля Современные системы видеонаблюдения по разумным ценам

Публикации