Єленський: Україною їздять «летючі групи» УПЦ МП, які здійснюють тиск на вірян

01.02.2019 10:02 3

Єленський: Україною їздять «летючі групи» УПЦ МП, які здійснюють тиск на вірян

Україною їздять «летючі групи» Московського Патріархату із так званими загонами фізичного захисту, які не дають вірянам здійснити своє волевиявлення.

Про це на телеканалі ZIK заявив народний депутат України («Народний фронт») Віктор Єленський.

Нардеп, коментуючи ситуацію із переходом релігійних громад до Православної Церкви України, повідомив, що він має зафіксовані факти, як до кількох населених пунктів представники Української Православної Церкви Московського Патріархату звозили «людей спортивної статури» та великі групи священиків. Ці люди чинили тиск на місцевих мешканців і перешкоджали їм здійснити своє волевиявлення. Віктор Єленський наголосив, що будь-яке втручання є неприпустимим.

Водночас нардеп акцентував на тому, що нині важливо забезпечити невтручання Росії у церковні справи в Україні.

«Хочу сказати, що їздять по нашій країні «летючі групи» Московського патріархату із так званими загонами фізичного захисту, які не дають вірянам зробити своє волевиявлення», – повідомив Віктор Єленський.

Нардеп зазначив, що дані про такі факти він передасть до Національної поліції.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/74539/

Следующая новость
Предыдущая новость

«Папа для України» відправляє 86 дітей із зони АТО на відпочинок у Хорватію А вы уже знаете, где можно получить справку формы 003-В/у быстро и без проблем? Покупая товар, вы поддерживаете православную культуру Не упустите новинку Сколько стоит анализ на группу крови

Публикации