Європейський суд з прав людини прийняв і зареєстрував заяву УПЦ КП

21.01.2018 10:33 9

Європейський суд з прав людини прийняв і зареєстрував заяву УПЦ КП

Представники Української Православної Церкви Київського Патріархату направили до Європейського суду з прав людини заяву по подіям серпня 2017 року, коли російські правоохоронці опечатали частину приміщень сімферопольського храму святих рівноапостольних князів Ольги та Володимира і завдали збитків громаді.

Про це в коментарі Крим.Реалії розповів архиєпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент (Кущ).

«Європейський суд з прав людини прийняв цю заяву, зареєстрував її ... Події в серпні, ще більше згуртували громаду, люди розуміють, що в будь-який момент можуть закрити Церкву. Коли складаються такі обставини, вони призводять до того, що люди через острах залишитися без своєї Церкви, без Літургії, без Причастя, йдуть до Церкви. Я дякую Богові за все», – зазначив владика Климент.

В кінці серпня російські судові пристави за підтримки силовиків вивезли церковне начиння з сімферопольського храму святих рівноапостольних князів Ольги та Володимира і фактично позбавили прихожан можливості збиратися на Богослужіння. Коли вивозили майно, до архиєпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента застосували силу і не пустили його в храм. Він висунув вимоги до ФСБ – перевірити законність дій Федеральної судово-виконавчої служби та забезпечити безпеку віруючих Київського Патріархату.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/69788/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фотообои в спальню на любой вкус Новый Год на Мальдивах – мечта, которая становится реальностью Большой выбор качественной спортивной одежды от известных мировых брендов Выбираем бутсы для футбола Модная и оригинальная одежда с принтами Kanye West для повседневной носки

Публикации