Як збудувати рідну хату на принципах СДЦ

05.03.2018 18:19 3

Рим. ВАТИКАН-МЕДІА: без відродження цінностей неможливе розвинути кооперацію. Без моральних лідерів та об'єднання громад навколо практичних ідей у щоденній праці. Без етики є неможливий соціально-відповіданий бізнес...А віра дає сил і натхнення. Саме вона будує необхідну довіру та атмосферу співпраці. Про це - програмі на Ватикан-медіа Світлани Духович: гість - Зіновій Свереда, президент УКА.

http://uk.radiovaticana.va/news/2018/03/05/розмови_про_актуальне_(108)_відродження_кооперативного_руху/1365532

Сьогодні, у буремний час змін та реформ, потрібно дати людям реальну науку, системну та глибоку…не пусті ідеології і популістичні ідеї.

Людям потрібна впорядковане проповідництво, а не окремі «високо-моральні» гасла чи звернення.

Потрібно, щоб, як в історичні часи, Церква відновила свою соціальну місію та практичні дії для спасіння народу не тільки від зовнішніх загроз, але і від саморуїни, породженої поділами та лже-пророками-популістами, що не турбуються про суспільне добро, а лише про особисту користь.

Про це та інше у радіо-інтерв'ю.

Зіновій Свереда

facebook - Zinoviy Svereda

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/blog/70324/

Следующая новость
Предыдущая новость

Кредит онлайн на карту мгновенно Что такое НетГейм? На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь Компания «3DGURU» предлагает качественные услуги 3D печати На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой"

Публикации