Як збудувати рідну хату на принципах СДЦ

05.03.2018 18:19 6

Рим. ВАТИКАН-МЕДІА: без відродження цінностей неможливе розвинути кооперацію. Без моральних лідерів та об'єднання громад навколо практичних ідей у щоденній праці. Без етики є неможливий соціально-відповіданий бізнес...А віра дає сил і натхнення. Саме вона будує необхідну довіру та атмосферу співпраці. Про це - програмі на Ватикан-медіа Світлани Духович: гість - Зіновій Свереда, президент УКА.

http://uk.radiovaticana.va/news/2018/03/05/розмови_про_актуальне_(108)_відродження_кооперативного_руху/1365532

Сьогодні, у буремний час змін та реформ, потрібно дати людям реальну науку, системну та глибоку…не пусті ідеології і популістичні ідеї.

Людям потрібна впорядковане проповідництво, а не окремі «високо-моральні» гасла чи звернення.

Потрібно, щоб, як в історичні часи, Церква відновила свою соціальну місію та практичні дії для спасіння народу не тільки від зовнішніх загроз, але і від саморуїни, породженої поділами та лже-пророками-популістами, що не турбуються про суспільне добро, а лише про особисту користь.

Про це та інше у радіо-інтерв'ю.

Зіновій Свереда

facebook - Zinoviy Svereda

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/blog/70324/

Следующая новость
Предыдущая новость

Отопительно - варочная печь буржуйка премиум класса в Украине Гранитные памятники и изделия декора в Киеве от производителя Новый Год на Мальдивах – мечта, которая становится реальностью Получение американской визы для украинцев быстро и безопасно Ремонт выхлопных систем в Киеве

Публикации