Якутського шамана, який хоче вигнати Путіна, знову затримали

11.12.2019 22:40 3

Якутського шамана, який хоче вигнати Путіна, знову затримали

Якутського шамана Олександра Габишева, який відновив свій похід до Москви з метою вигнати Путіна, затримали, повідомляє Інтерфакс-релігія з посиланням на прес-службу "Правозащиты Открытки".

"Шамана Олександра Габишева, який нещодавно оголосив про відновлення походу, затримали на шляху в Москву. Про це повідомляє наш координатор Олексій Прянишников", - повідомили у проекті.

Крім того, в Якутську був затриманий член "загону" Габишева Євген Ростокін. Відзначається, що раніше співробітники ФСБ приходили додому до сестри Габишева Катерині і намагалися передати їй повістку на його ім'я про явку в управління служби.

"Катерина сказала співробітникам шукати шамана на трасі і передати повістку йому самому", - повідомили правозахисники.

Шаман Олександр Габишев у березні почав пішу подорож довжиною у 8 тис. км з Якутії до Москви, щоб "вигнати Путіна" і "відновити народовладдя". Похід загалом мав тривати два роки. З початку подорожі він пройшов близько 3 тис. км і привернув чимало послідовників.

У ніч на 19 вересня співробітники правоохоронних органів в масках і зі зброєю затримали Габишева на федеральній трасі "Байкал" в Бурятії. Пізніше стало відомо, що стосовно Габишева порушено кримінальну справу за публічні заклики до екстремістської діяльності (ч.1 ст.280 КК РФ). Державна експертиза визнала Габишева неосудним.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/78137/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Львові стартував семінар ОБСЄ по міжконфесійному діалогу Качественные итальянские межкомнатные двери Компрессорные станции по ценам производителя На Косівщині покійників до церкви переправляють канатною дорогою Как защитить нагревательные приборы от накипи

Публикации