Якутського шамана, який хоче вигнати Путіна, знову затримали

11.12.2019 22:40 0

Якутського шамана, який хоче вигнати Путіна, знову затримали

Якутського шамана Олександра Габишева, який відновив свій похід до Москви з метою вигнати Путіна, затримали, повідомляє Інтерфакс-релігія з посиланням на прес-службу "Правозащиты Открытки".

"Шамана Олександра Габишева, який нещодавно оголосив про відновлення походу, затримали на шляху в Москву. Про це повідомляє наш координатор Олексій Прянишников", - повідомили у проекті.

Крім того, в Якутську був затриманий член "загону" Габишева Євген Ростокін. Відзначається, що раніше співробітники ФСБ приходили додому до сестри Габишева Катерині і намагалися передати їй повістку на його ім'я про явку в управління служби.

"Катерина сказала співробітникам шукати шамана на трасі і передати повістку йому самому", - повідомили правозахисники.

Шаман Олександр Габишев у березні почав пішу подорож довжиною у 8 тис. км з Якутії до Москви, щоб "вигнати Путіна" і "відновити народовладдя". Похід загалом мав тривати два роки. З початку подорожі він пройшов близько 3 тис. км і привернув чимало послідовників.

У ніч на 19 вересня співробітники правоохоронних органів в масках і зі зброєю затримали Габишева на федеральній трасі "Байкал" в Бурятії. Пізніше стало відомо, що стосовно Габишева порушено кримінальну справу за публічні заклики до екстремістської діяльності (ч.1 ст.280 КК РФ). Державна експертиза визнала Габишева неосудним.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/78137/

Следующая новость
Предыдущая новость

УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю Зарубежные лотереи Эффективная реклама на улицах Как правильно остеклить балкон в Домодедово: основные особенности Высококачественные и надежные вызывные панели

Публикации