Юрист, психолог і богослов стануть спікерами круглого столу "Гендерна рівність. Міфи і реальність" в Києві

22.03.2018 11:30 18

Юрист, психолог і богослов стануть спікерами круглого столу

"Сьогодні жінки обирають та можуть бути обраними, мають доступ до освіти та можуть навчатись на будь-якій спеціальності. Але питання про гендерну рівність, боротьбу з дискримінацією та стереотипами все одно порушується. Ми спробуємо розібратись у цих питаннях", - зазначають організатори заходу.
Спікери круглого столу:
Олена Львова – кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАНУ, поговорить про гендер, його перспективи і небезпеки;
Денис Кондюк – докторант богослів'я, декан факультету Української євангельської теологічної семінарії (УЄТС), погляне на гендерні дискусії з історичної точки зору;
Надія Щирій – психолог-консультант, спеціаліст в області міжособистісних стосунків та особистісного росту, співзасновниця платформи "Жінки в дії".
Початок о 18:45. Адреса: Київ, вул. Ділова, 5А. Тел.: 097 8916031.
Вхід вільний.

Фото Facebook


Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Добавление отзывов в google maps Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Двухъярусные кровати для детей на любой вкус и бюджет от производителя Выбрать спиннинг Мебель на заказ в Киеве от компании «Эфес»

Публикации