Юристи греко-католики створили свою асоціацію

19.12.2019 20:20 3

Юристи греко-католики створили свою асоціацію

З нагоди заснування та першої робочої зустрічі Асоціації греко-католицьких юристів 17 грудня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Секретар Синоду Єпископів УГКЦ Богдан Дзюрах.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Під час проповіді архиєрей наголосив, що засновуючи нову Асоціацію греко-католицьких юристів, її учасники беруть на себе низку відповідальностей.

За словами проповідника, сам Господь і Бог наш Ісус Христос зазнав несправедливого засуду під час свого земного життя.

«Ісус Христос зазнав на своїй земній долі усі страхіття і жахи неправедного людського суду. Образом такого суду став Пилат, коли, сидячи на суддівському місці, вважав і заявляв, що має у своїх руках безмежну владу над цією немічною, зневаженою і побитою Людиною, Котру заздрісні земляки привели перед його обличчя: „Хіба ти не знаєш, що я маю владу відпустити тебе і маю владу засудити тебе?“, на що невинний Божий Праведник відказав: „Не мав би ти наді мною ніякої влади, якщо б вона не була тобі дана згори“. І хоч десь на дні Пилатової збентеженої душі ще жевріла іскра добра і чесності, вона, на превеликий жаль і на його нещастя, швидко згасла під впливом страху, кон’юнктури, опортунізму», — мовив владика Богдан Дзюрах.

Секретар Синоду Єпископів УГКЦ побажав юристам мудрості та відваги: «То ж я бажаю вам сьогодні доброї пам’яті — пам’ятати, що над нами усіма є Суддя — Господь живих і мертвих, перед Яким здаватимемо звіт за наші рішення, учинки і слова. Бажаю мудрості царя Соломона, щоб звершувати своє служіння зі страхом Божим, бо страх Божий є „початком премудрості“. Нарешті дуже бажаю вам відваги, щоб опиратися численним спокусам, які на вас чигають у вашому служінні, щоб послідовно і витривало захищати лад, правду, справедливість і невинність».

Після Літургії за участі владики Богдана Дзюраха відбулося перше робоче засідання новоутвореної Асоціації греко-католицьких юристів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78246/

Следующая новость
Предыдущая новость

Модная одежда Краснодар Канадская печь «Булерьян» - это самое выгодное решение! Печное отопление для дома или дачи Бисквит классический рецепт в духовке пышный Траурный венок на кладбище для достойного прощания

Публикации