Юлія Тимошенко оголосила про всебічну підтримку єдиної автокефальної Церкви в Україні

26.11.2018 22:02 0

Юлія Тимошенко оголосила про всебічну підтримку єдиної автокефальної Церкви в Україні

"Нова влада зробить все і для ствердження в Україні єдиної помісної православної церкви, захистить її в законний спосіб і не дасть зруйнувати міжконфесійний мир, який є в Україні", - зауважила Юлія Тимошенко, яка за результатами опитування цього року є лідером президентських перегонів.
"Ми передбачимо суворі покарання за будь-який вандалізм, заклики до насильства, введемо відповідальність за заперечення нашої церкви. Ми дамо повноцінну підтримку і надійну охорону нашим українським ієрархам, захистимо храми, будемо підживлювати розуміння і толерантність між представниками різних релігійних конфесій", - заявила лідер "Батьківщини".
Юлія Тимошенко також запевнила, що держава реалізуватиме програми з реставрації та збереження замків та храмів України, добудує Мистецький Арсенал та модернізує музеї, Україна стане "вільною культурною зоною", а фестиваль "Гоголь-фест" повернеться до Києва.
Нагадаємо, що і раніше Юлія Тимошенко вітала Україну з важливим рішенням Константинополя щодо автокефалії Української Церкви.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино, которое не может вам не понравиться Отопительно - варочная печь буржуйка премиум класса в Украине Переваги курортного селища Купить джинсы Pierre Cardin и куртки Columbia в интернет магазине Біля Полтави розташовано дитячий табір УАПЦ

Публикации