Юдеї України висловили солідарність з народом Ізраїлю у зв'язку з обстрілом з сектора Гази

15.11.2018 17:41 0

Юдеї України висловили солідарність з народом Ізраїлю у зв'язку з обстрілом з сектора Гази

ВААД України висловив солідарність з народом Ізраїлю у зв'язку з обстрілом з території сектора Газа.

Заява оприлюднена на сайті Асоціації єврейських організацій і громад України:

"Протягом останніх трьох днів з території сектора Гази, контрольованої рухом ХАМАС, по території Ізраїлю було випущено близько 500 ракет. У результаті обстрілу є загиблі та поранені, госпіталізовано понад 100 мирних громадян, зруйновані житлові будинки.

Життя ізраїльського Півдня виявилося паралізованим – тисячі людей у містах і селищах Негева та прибережної смуги перебували в бомбосховищах, були скасовані заняття в школах і дитячих садках, на час припинився рух поїздів та міжміського транспорту. Лише за щасливою випадковістю не було жертв, коли в результаті обстрілу згорів військовий автобус – у нього влучила ракета «Корнет», що перебуває на озброєнні бойовиків Хамасу і Ісламського джихаду.

У розпал ескалації конфлікту на півдні Ізраїлю МЗС України висловило стурбованість, зокрема, заявивши: «Масовані обстріли ізраїльської території, що загрожують мирному населенню, абсолютно неприйнятні й мають бути негайно припинені. Україна висловлює співчуття дружньому народу Ізраїлю у зв'язку із загибеллю і пораненнями громадян, причина яких – ракетні обстріли із сектора Гази».

Наразі хамасівські терористи припинили обстріли, але ситуація залишається вкрай напруженою, й ізраїльські сили на кордоні з сектором Гази зберігають високу боєготовність. ВААД України висловлює солідарність з народом Ізраїлю в цей непростий період і співчуває всім постраждалим у результаті ракетних атак з території сектора Гази".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/73522/

Следующая новость
Предыдущая новость

Твойслот как один из информационных азартных ресурсов Как проверить новые казино и почему нужно играть в клубе Вулкан Вулкан - кладезь ярких эмоций и наслаждения Политеизм как побочный продукт древней глобализации УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю

Публикации