Юдеї відзначають Йом Кіпур – день найвищого суду та спокути гріхів

09.10.2019 6:12 0

Юдеї відзначають Йом Кіпур – день найвищого суду та спокути гріхів

Сьогодні після заходу сонця в юдеїв починається Йом Кіпур. Це єдиний день у році, коли Тора настановляє людині не займатися нічим іншим, окрім аналізу власних вчинків та думок. Це день великого посту.

Йом-Кіпур розпочинається напередодні після заходу сонця – День Спокути завершує сорокаденний період духовного очищення. Першими були тридцять днів місяця Елул – час для підбиття підсумків минулого року. А потім – "десять днів покаяння" від Судного Дня – Рош-га-Шана – до Йом Кіпуру, коли затверджується вирок кожному на наступний рік.

Це найбільш серйозний та відповідальний день в житті юдея, коли, згідно з єврейською традицією, нарешті вирішується доля кожної людини на наступний рік. Вважають, що на Рош-га-Шана Бог записує кожного єврея в одну з трьох книг – книгу праведників, книгу грішників та книгу середніх, а на Йом Кіпур ставить печатку.

Напередодні Йом Кіпуру прийнято виконувати обряд капарот, під час якого беруть живу курку та крутять нею над головою. «Цього моменту людина має усвідомити, що якщо б Бог був суворий до нас, на місці цієї курки опинились б ми. Потім курку ріжуть та віддають бідним. Якщо живу курку дістати неможливо, то над головою крутять гроші, а потім віддають їх бідним», — пише сайт Єврейського культурного центру.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/judaism/77377/

Следующая новость
Предыдущая новость

Азартные игры Вулкан казино Как не ошибиться, приобретая межкомнатные двери? Великий вибір іграшок робопотягів Тотал меньше 2.75: что это значит в ставках на спорт Большой выбор межкомнатных дверей

Публикации