Школярка з Рівненщини отримала нагороду на Всеукраїнському конкурсі «Я – журналіст!» за статтю про священика УПЦ

27.03.2018 16:55 9

Школярка з Рівненщини отримала нагороду на Всеукраїнському конкурсі «Я – журналіст!» за статтю про священика УПЦ

Герой статті, о. Павло Дубінець (настоятель Свято-Параскевського храму села Морочне Зарічненського району Полісся) також член НСЖУ, а також — випускник Національний університет «Острозька академія», розповів Віталій Голубєв.
«Саме на Школі універсального журналіста в Острозькій академії ми познайомились із обдарованою школяркою з віддаленого поліського села Мутвиця Наталею Доронін.
Порадили їй узяти участь у конкурсі “Я – журналіст!” – і дівчина написала чудовий твір про непересічного земляка-священослужителя», — зазначив керівник Школи універсального журналіста, головний редактор Видавничого дому “ОГО” у Рівному Віталій Голубєв.
“…Його можна побачити не тільки у церкві, а й на сінокосі, на футбольному полі, у музеї чи архіві. Неспокій – кредо його життя. Байдужість не властива його характеру. Він – священик, отець Павло Дубінець, настоятель церкви Святої Мучениці Параскеви с.Морочне на Рівненщині”…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Трактование и значение сна для человека Экологический паспорт Основые тренды в тайской косметики 2018 Сергей Тарута уверен, что в пенсионной реформе серьезные ошибки Домашня зарядна станція для електромобіля

Публикации