Школярка з Кіровоградщини стала переможницею християнського Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна

15.06.2018 21:03 12

Школярка з Кіровоградщини стала переможницею християнського Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна

Авторка родом з міста Кропивницького, але зараз з мамою проживає у м. Долинська Кіровоградської області. «Я дуже щаслива, що мій твір вразив, змусив задуматися, співпереживати героям. А конкурс показав мені, що потрібно не здаватися і вірити, – ділиться емоціями переможець. – Наш час обмежений, тому не потрібно витрачати його даремно і нехтувати майбутнім».
До складу журі входять троє українських християнських письменників – Юрій Вавринюк, Надійка Гербіш та Богдан Галюк. «Від імені колективу журі дякую всім нашим авторам, яких цього року було аж 78, за вашу участь у конкурсі і за неймовірний позитив та християнські цінності, які несуть ваші твори, – підсумовує результати конкурсу голова журі Богдан Галюк. – Цьогорічний вибір знову був для нас непростим, тому журі довелося кілька тижнів радитися, кому ж віддати перевагу. Цього разу перемогла Дар’я, але наступного – переможцем можете стати ви. Лише не зупиняйтеся!».
За результатами конкурсу в номінації «оповідання» Дар’я Плохотніченко отримає з рук організаторів почесний приз конкурсу, грошову винагороду і авторські примірники книги, яка вже готується до друку.
До збірки кращих творів, яка носитиме назву оповідання-переможця, ввійшли сім оповідань конкурсантів: «Дожати нескінчену ниву» Ростислава Білосевича, «Євангеліє ∑m@nueŁа» Олексія Деканя, «Танцюючі будинки або Справа №9» Ольги Чабанової, «Кулька для мами» Юлії Чернієнко, «Я не можу по-іншому» Тетяни Фролової, «Олічкині звірі» Ольги Мороз та «Тонка грань» Дар’ї Плохотніченко).
Нагородження переможця відбудеться на одній з наступних зустрічей Відділу освіти Української Церкви ХВЄ.
Усі охочі можуть взяти участь в Літературному конкурсі ім. Джона Буньяна – 2019.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Инновации в области химической защиты Стоматология Люми-Дент в Киеве на Оболони Новенький Nissan X-trail Hybrid − лучшее семейное транспортное средство Вибір стильних чоловічих курток Выбираем оборудование для салона красоты

Публикации