Шахраі у соцемрежах створюють фейкові сторінки священнослужителів і видурюють гроші

06.10.2019 19:50 0

Цього тижня соцмережі сколихнула хвиля фейкових сторінок священників та монахинь. Схема проста. До Вас додаються у друзі немов сестра чи отець (прототипи реальних людей) і починають з того, що мовляв це нова сторінка, доступ до старої втрачено. Після кількох ознайомчих речень – просять грошей. Про це повідомляє Духовна велич Львова.

Зазвичай вказують благодійні цілі. Жертвою зловмисників став і синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юстин (Бойко), чию фейкову сторінку створили зловмисники. Отець оперативно повідомив про подію на своїй справжній фейсбук-сторінці:

“Слідом за багатьма іншими також і я став жертвою інформаційної атаки з шахрайськими цілями.

Отож, сьогодні мої друзі повідомили мене, що хтось створив від мого імені сторінку у Фейсбуці і розсилає запити від мого імені та просить про кошти.

Прошу усіх бути обережними і не вестися на провокації.

Не знаю, як з цим боротися.

Просто усіх повідомляю.

Я ніколи не змінював своєї сторінки і про будь які зміни я повідомлю публічно. Також я ніколи ні в кого не просив грошей, ані висловлював будь-яких інших прохань”, – йдеться у повідомленні.

Дізналася про фейкового двійника своєї фб-сторінки і монахиня зі Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії с. Філомена.

“Про фейк дізналась від друзів, які надіслали посилання і скріни із сторінкою та повідомленнями від мого імені, ніби-то я прошу гроші для хлопців в АТО. Близькі друзі одразу зрозуміли, що щось не те, однак знайомі – ні, готувались пересилати кошти. Що можу порадити у цій ситуації? Перш за все, написати пост на своїй сторінці повідомлення про те, що фейк. Також варто попросити у пості, щоб друзі натиснули кнопку “скарга”, аби заблокувати. Тоді мені на електронку прийде повідомлення про скарги друзів і я підтверджую що це фейк”, – наголошує сестра.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/77362/

Следующая новость
Предыдущая новость

Юридичні послуги від висококваліфікованих спеціалістів Медицинская книжка для вашего трудоустройства Казино, в котором лучшие условия для игры! Сочетание цветов в одежде Модная и оригинальная одежда с принтами Kanye West для повседневной носки

Публикации