Чубаров: бачив, як у церквах УПЦ МП у Криму видавали зброю окупантам

25.12.2018 22:49 6

Чубаров: бачив, як у церквах УПЦ МП у Криму видавали зброю окупантам

В церквах УПЦ Московського Патріархату в тимчасово окупованому Росією Криму в перші дні російського вторгнення зберігалася зброя, туди приходили люди, яких перекидали з Краснодарського краю. Про це розповів в інтерв'ю одному з телеканалів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає УНН.

"Я би, можливо, так ще гаряче не говорив би, якщо би я в Криму не бачив, як в церквах УПЦ Московського патріархату в перші дні російського вторгнення зберігалася зброя, туди приходили люди, яких перекидали з Краснодарського краю. Вони там переодягалися в форми і там вони отримували зброю. Це говорить про те, що до того моменту церква православна, яка знаходилася на території України, отримувала прямі вказівки з Москви. Будь-яка церква, будь-який релігійний центр, будь-яке віросповідання, на які, безумовно, мають будь-які громадяни України право, в тому числі мусульмани, іудеї, католики й інші, – вони не мають виконувати вказівки з іншої держави", - сказав він, відповідаючи на питання про головні події року, що минає.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/74057/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший хостинг для сайта Тренажеры для повсеместного использования Стартовал 72-часовой молитвенный марафон Украинского межцерковного совета Партнерская деятельность, предложенная в казино Вулкан Средство для безопасного и быстрого похудения

Публикации