Чийгоз: Отримання Томосу - ще один крок до деокупації Криму

05.01.2019 0:42 0

Чийгоз: Отримання Томосу - ще один крок до деокупації Криму

Заступник глави Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз вважає, що створення єдиної Православної Церкви України - це ще один крок до деокупацію Криму.

Про це він заявив в ефірі «5 каналу», повідомляє ATR.

«[Отримання Томосу] - це дійсно дуже важлива подія для нашої держави, і набуття ще однієї форми незалежності - це теж дуже важливо для кримських татар. Ми всі ці роки, з моменту розвалу Радянського Союзу, активно брали участь в цих успіхах нашої країни. Український народ історично нам близький, він культурно близький, у нас дуже багато спільного і тут немає питання відмінності релігій. Тут є спільна боротьба, спільне майбутнє. Я знаю, що в Криму з надією і радістю сприйняли цей черговий успіх нашої країни. Адже це ще один крок до деокупації Криму », - сказав Ахтем Чийгоз.

Нагадаємо, об'єднавчий собор 15 грудня обрав Предстоятелем Православної Церкви в Україні митрополита УПЦ КП Епіфанія. Вселенський Патріарх Варфоломій запросив митрополита Єпіфанія 6 січня в Стамбул для отримання Томосу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/74157/

Следующая новость
Предыдущая новость

СТО для вашего автомобиля Бисквит классический рецепт в духовке пышный Ремонтно-соединительная арматура по доступной цене УПЦ предостерегает от новой ереси — культа архимандрита Рафаила (Бараника) Свадебные платья от лучших мировых дизайнеров в салоне Гранд ажур

Публикации