Чернівецька єпархія ПЦУ: Ми залишаємося вірними Томосу Вселенського Патріарха

14.05.2019 5:21 0

Чернівецька єпархія ПЦУ: Ми залишаємося вірними Томосу Вселенського Патріарха

Митрополит Буковинський ПЦУ Данило (Ковальчук) оприлюднив свою позицію щодо відновлення Київського Патріархату. За його словами, очолювана ним єпархія залишається вірною Томосу Вселенського Патріарха і постановам Київського Собору 15 грудня 2018 року.

Про це єрарх написав на Фейсбуці.

«Оскільки в ЗМІ з’явилася суперечлива інформація про непорозуміння в ПЦУ, то й наша єпархія зобов’язана висловити свою позицію.

Ми вдячні його Всесвятості Патріарху Варфоломію і Президенту України Петру Порошенкові за століттями очікувану і здобуту історичну подію.

Владика Філарет є почесним Патріархом і митрополитом, визнаним Константинопольським Патріархом. Синод ПЦУ довірив йому управління частиною Київської єпархії.

Наша єпархія залишається вірною Томосу Вселенського Патріарха і постановам Київського Собору 15 грудня 2018 року.

Ваше Блаженство, владико Епіфаній, ми не маємо морального права зрадити православних українців, які втілили одвічні мрії і прагнення наших пращурів.

Ні вправо, ні вліво. Ми на вірному шляху», - зазначив митрополит Буковинський.

Як вже інформувала РІСУ, Предстоятеля ПЦУ Епіфанія вже підтримали митрополити Хмельницької та Івано-Франківської єпархій ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/75766/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как быстро одолжить деньги на карту? Оборудование для аквариумов и товары для животных На Тернопільщині православні громади поділили церковний будинок Оригинальные изделия Adidas Для надлежащего уровня обслуживания покупателя необходимо современное оборудование

Публикации