Через 15 років майже третина росіян будуть мусульманами

08.03.2019 12:59 6

Через 15 років майже третина росіян будуть мусульманами

Голова Ради муфтіїв Росії Равіль Гайнутдін заявив про істотне збільшення частки ісламського населення в країні в доступній для огляду перспективі. Про це повідомляє Главком.

«За прогнозами фахівців, в чиїй компетентності не доводиться сумніватися, через півтора десятка років до 30% населення Росії будуть складати мусульмани», - повідомив Гайнутдін в понеділок в Держдумі РФ на науково-практичній конференції «Історія ісламу в Росії: осмислення з поглядом у майбутнє».

Він зазначив, що, очолюючи протягом більше 30 років святкові служби в московській Соборній мечеті, може підтвердити, що «такі прогнози в цілому підтверджуються практикою».

У лютому фонд «Громадська думка» оприлюднив результати опитування, згідно з яким, число мусульман в Росії склало 7% або близько 10 млн чоловік.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/75004/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший способ получения прибыли за веселье в Azino777 Оформление визы без проблем Выбираем обувь правильно: совет специалиста Налоговое резидентство в Объединенных Арабских Эмиратах Выбираем обувь под платье: совет эксперта

Публикации